Ponúkame akademické služby pre medzinárodných a Európskych študentov, ktorí majú záujem študovať vo Veľkej Británii.

Náš tím konzultantov v UK Study poskytuje akademickú pomoc, podporu a poradenstvo pre medzinárodných študentov, ktorí by radi študovali vo Veľkej Británii. Ponúkame služby v oblasti (Jazykových kurzov, prednáškové kurzy, základné akademické kurzy, International Year One, Bakalárskych a Postgraduálnych kurzov). Ak máte zájem pre štúdium v Anglicku, Škótsku, Severnom Írsku alebo Walese, v tom prípade vám vieme pomôcť.

Oficiálne spolupracujeme s viac ako 40 Britskými univerzitami a zároveň sme registrované UCAS centrum.

S našimi dôveryhodnými službami v edukačnej oblasti môžeme viesť budúcich študentov aby dosiahli najlepšie akademické vzdelanie v rámci ich akademickej hodnoty a finančných kapacít.

Našim cieľom je Vám pomôcť vybrať si najlepšiu Britskú Univerzitu a kurz.

Výber správnej univerzity a zápis je komplexný a zdĺhavý proces. S podporou našich edukačných expertov, dostanete kompletnú konzultáciu so všetkými potrebnými informáciami a postupom. Vďaka našim skúsenostiam a priamym partnerstvom s vybranými Britskými Univerzitami vás môžeme uistiť,, že budete prijatý na jednu z našich partnerských univerzít.

Môžeme garantovať, že budete akceptovaný na jednu z našich partnerských univerzít vo Veľkej Britaníí po splnení všetkých podmienok.

Máš záujem o bakalárske alebo postgraduálne štúdium vo Veľkej Británii? Si na správnej adrese. Naše partnerské univerzity sú celosvetovo známe pre ich akademickú štruktúru, veľký výber kurzov a rôznorodsť lokácii v rámci Veľkej Británie. V závislosti od vášho zájmu a zamerania akademického kurzu, náš tím konzultantov vám vypracuje najlepšie možnosti a ponuky za základe rebríčka univerzít a rebríčka akademických kurzov pre váš obor.

UK Study Placement Service

Sme tu aby sme Vám poskytli najlpešie poradenstvo v rámci štúdia vo Veľkej Británii. Naše rozšírené služby sa zameriavajú na:

  • College a internátne školy
  • Univezitné štúdium
  • Univerzitné kurzy na všetkých úrovniach
  • Štúdijné poplatky
  • Štipendium
  • Proces zápisu a registrácia študentov
  • Študentský život vo Veľkej Británii
  • Študentské výdavky
  • Študentské ubytovanie

Ak máte záujem o viac informácii o našej firme a ponúkaných službách, prosím kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár.

Začni proces zápisu teraz

 REGISTRUJ SA TERAZ