Stojimo Proceso Organizavimas Užsienio Šalių Studentams

UK Study komanda užsienio šalių studentams teikia pagalbą, paramą bei konsultacijas renkantis universitetą Jungtinėje Karalystėje bei stojant į jį (Anglų k. kursus, Prieš-sesijinius kursus, Pagrindinę (Foundation) programą, Pasiruošimo Magistro studijoms kursus, Vienų metų trukmės tarptautinę programą, Bakalauro ar Magistro studijas). Jeigu norite studijuoti Anglijoje, Škotijoje, Šiaurės Airijoje ar Velse, mes galime suteikti jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Mūsų komandoje dirba aukščiausios kokybės kavalifikacijas turintys specialistai, kurie jau daugiau nei 10 metų teikia edukacines konsultacijas studentams iš užsienio. UK Study agentūra taip pat yra registruota UCAS (Jungtinės Karalystės Priėmimo į Universitetus ir Kolegijas Tarnyba).

Mūsų teikiamos paslaugos priklausomai nuo studento akademių pasiekimų bei finansinių galimybių padeda pasiekti geriausias jam įmanomas akademines aukštumas bei įstoti į geriausią ir siekiamiausią studento pasirinktą universitetą.

Mūsų tikslas - padėti išsirinkti Jums tinkamiausią universitetą.

Tinkamo universiteto pasirinkimas bei stojimo procesas į geriausius Didžiosios Britanijos universitetus yra sudėtingas ir daug laiko užimantis procesas. Susisiekus su mūsų ilgą patirtį turinčių specialistų komanda Jums bus suteikta išsami šio proceso ekspertų konsultacija, palaikome išskirtinai gerus santykius su personalu organizuojančiu priėmimą į daugelį universitetų.

Garantuojame priėmimą studijuoti į geriausią Jūsų pasirinktą Universitetą Jungtinėje Karalystėje.

UK Study turi specialiai su studentais iš užsienio šalių dirbančią komandą, kuri teikia pagalbą stojant į bakalauro ar magistro studijas Jungtinės Karalystės universitetuose. Bendradarbiaujame su universitetais garsėjančiais savo akademiniais pasiekimais, studijų programų įvairove bei skirtingomis lokacijomis. Priklausomai nuo dominančios studijų krypties mūsų patarėjų komanda pateikia individualiai Jums geriausius variantus, tiek pagal paties universiteto reitingą, tiek pagal kiekvienos studijų programos reitingą.

UK Study Placement Service

Mes esame tam, kad galėtume suteikti Jums visą reikiamą informaciją apie studijas Jungtinėje Karalystėje bei padėti Jums įstoti studijuoti. Mes teikiame PASLAUGAS susijusias su:

  • Kolegijomis ir Uždaromis Mokyklomis
  • Jungtinės Karalystės Universitetais
  • Universitetų teikiamais kursais
  • Studijų mokesčiais
  • Stipendijomis
  • Stojimo proceso organizavimu
  • Pragyvenimo išlaidomis
  • Vizomis studentams (4 Pakopos (Vaikiška), 4 Pakopos (Įprasta) ir Trumpalaikė studento viza)
  • Studento gyvenimu Jungtinėje Karalystėje
  • Studento apgyvendinimu

Jeigu pageidaujate sužinoti daugiau apie UK Study teikimas paslaugas maloniai kviečiame kreiptis žemiau nurodytais kontaktais arba palikite mums žinutę pasinaudodami užklausos anketa.

 APPLY NOW!