UKstudy.com با هیجان اعلام می کند که جدیدترین دفتر ما در کابل، افغانستان افتتاح شده است و فرصت های آموزشی بی نظیری را برای دانشجویان افغانی که مایل به تحصیل در بریتانیا هستند، ارائه می دهد. به عنوان یک سازمان قابل اعتماد با دفتر مرکزی در برایتون، انگلستان، ما متعهد به تسهیل سفرهای تحصیلی و توانمندسازی دانشجویانی مانند شما برای رسیدن به رویاهای خود برای تحصیل در خارج از کشور هستیم.

Separator

چرا افغانستان بریتانیا را انتخاب کنید – Ukstudy.com افغانستان؟

1. راهنمایی شخصی: تیم مشاوران آموزشی با تجربه ما در هر مرحله از فرآیند درخواست دانشگاه شما راهنمایی و پشتیبانی شخصی را ارائه می دهند. از انتخاب دوره و موسسه مناسب گرفته تا کمک به درخواست ویزا، ما تجربه ای روان و متناسب را برای رفع نیازهای شما تضمین می کنیم.

2. شبکه گسترده موسسات: با دسترسی به شبکه متنوعی از دانشگاه ها و کالج های معتبر در سراسر بریتانیا، UKstudy.com طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی، از جمله دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دوره های مسیر دانشگاه را ارائه می دهد که برای مطابقت با هر آرزویی طراحی شده است.

3. فرصت های بورسیه: ما می دانیم که تامین مالی تحصیل شما در خارج از کشور می تواند دلهره آور باشد. به همین دلیل است که ما تلاش می کنیم تا شما را با فرصت های مختلف بورسیه و گزینه های بورسیه مرتبط کنیم تا سفر تحصیلی شما مقرون به صرفه تر شود. در حالی که شرکای ما معمولاً بورسیه هایی تا سقف 5000 پوند ارائه می دهند، لطفاً توجه داشته باشید که ما بورسیه تحصیلی کامل ارائه نمی دهیم. با این حال، تیم ما به شما در کاوش در بورسیه های موجود و ایجاد برنامه های کاربردی قانع کننده برای افزایش شانس شما برای تضمین حمایت مالی کمک می کند. توجه به این نکته مهم است که برای واجد شرایط بودن برای ویزا، باید حداقل موجودی 18000 پوندی را در حساب خود نشان دهید.

4. پشتیبانی از یکپارچگی فرهنگی: نقل مکان به یک کشور جدید می تواند یک تجربه دگرگون کننده باشد، و ما اینجا هستیم تا انتقال آرام را تضمین کنیم. از جلسات توجیهی قبل از عزیمت گرفته تا پشتیبانی مداوم در طول تحصیلات شما، ما منابع و بینش های ارزشمندی را ارائه می دهیم تا به شما کمک کنیم تا با زندگی در بریتانیا سازگار شوید و در یک محیط چندفرهنگی پیشرفت کنید.

Separator

چه طور باید شروع کرد:

آماده اید تا سفر آموزشی خود را با UKstudy.com آغاز کنید؟ این مراحل را دنبال کنید:

1. وب سایت ما را کاوش کنید: از UKstudy.com دیدن کنید تا در میان دوره ها و موسسات گسترده ما مرور کنید. از ابزارهای جستجوی جامع ما برای یافتن گزینه مناسب برای آرزوهای تحصیلی خود استفاده کنید. ما همچنین خوشحالیم که به شما مشاوره شغلی ارائه می دهیم.

رزومه تحصیلی خود را تهیه کنید: رزومه تحصیلی خود را با استفاده از الگوی ما تهیه کنید، مسیر خود را از دبیرستان تا امروز، شامل دوره های حضوری و تجربیات کاری مستند کنید. اطمینان حاصل کنید که تاریخ شروع و پایان (MM/YY) را برای هر ورودی ذکر کنید.

درخواست خود را ارسال کنید: هنگامی که دوره مورد نظر خود را انتخاب کردید و رزومه خود را تهیه کردید، مشاوران ما به شما در تهیه و ارسال درخواست کمک خواهند کرد. ما شما را در این فرآیند راهنمایی می کنیم، از جمع آوری مدارک مورد نیاز تا آماده شدن برای مصاحبه و پیمایش فرآیند درخواست ویزا.

4. برای سفر خود آماده شوید: قبولی شما برای تحصیل در انگلستان را تبریک می گویم! اکنون زمان آن است که برای ماجراجویی خود در خارج از کشور آماده شوید. تیم ما منابع و پشتیبانی ارزشمندی را برای کمک به شما در جهت یابی شرایط ویزا، گزینه های اقامت و موارد دیگر فراهم می کند.

Separator

روند درخواست خود را همین الان شروع کنید!

فرصت تحصیل در انگلستان در دانشگاه رویاهای خود را از دست ندهید. فرم درخواست زیر را پر کنید و با پشتیبانی حرفه ای ما سفر تحصیلی خود را آغاز کنید!

Please fill in all fields in order to process your Application faster. Fields marked with (*) are mandatory.

This enquiry form is protected by Google reCAPTCHA, Privacy Policy and Terms of Service apply.

Our Promise

With over 20 years' experience our team of dedicated educational consultants will guide you through the entire process from application to accepting your offer.

We aim to actively promote British higher education all around the globe.

Apply Online

Let us help you find the right university for you!

We will help you prepare your application and apply to our partner universities.
We will follow up with the universities in order to obtain a decision on your applications in the fastest possible time.

  APPLY NOW!

Partners & Accreditations

Study First Group Partner
UCAS Registered Centre
British Guardianship Partner
UK Study Partner
Tours For Groups Partner