September 2021 Pre-University Programs Admissions Open

دوره‌های Progression دانشگاه‌های انگلستان

سفر شما در راستای موفقیت در مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های انگلستان از اینجا آغاز می‌شود.

چندین دوره پیش دانشگاهی از جمله دوره بین‌المللی Foundation و دوره‌های A-Level وجود دارند که با شرکت در آن‌ها می‌توانید شانس خود را برای تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های برتر سراسر انگلستان افزایش دهید. هدف ما کمک به شما در راستای یافتن مناسب‌ترین دوره براساس سوابق تحصیلی شما و دانشگاه مورد نظرتان، است.

این دوره‌ها برای آن دسته از دانشجویان بین‌المللی که شرایط ورود مستقیم به دانشگاه‌های انگلستان را ندارند و یا می‌خواهند از مزایای متعدد این دوره‌ها که باعث پیشرفت تحصیلی دانشجویان در دانشگاه انتخابی خود می‌شود بهره ببرند، طراحی شده است.

با تحصیل در این دوره‌ها با سیستم آموزشی موسسات آموزشی انگلستان آشنا می‌شوید و می‌توانید هدف خود را از تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان پیدا کنید. نگران نباشید اگر سطح دانش زبان انگلیسی شما پایین‌تر از سطح درخواستی دانشگاه مورد نظرتان است، ما می‌توانیم یکط از دوره‌های زبان انگلیسی را به شما پیشنهاد دهیم که با شرکت در آن برای تحصیل در دانشگاه آماده خواهید شد.

دانشجویانی که قصد دارند در دوره‌های ماه سپتامبر تحصیل کنند بایستی به این نکته توجه کنند که انجام مراحل درخواست پذیرش زمان بر است. لذا بهتر است اقدامات لازم را هرچه سریعتر انجام دهید.

راهنمای جامع و گام به گام در مورد نحوه ثبت ‌نام در دانشگاه‌های انگلستان

Separator

دوره A-Level یا Foundation: کدام دوره برای شما مناسب است؟

آیا قصد دارید در یکی از دانشگاه‌های انگلستان تحصیل کنید و برای اخذ پذیرش در رشته مورد نظرتان بایستی یک مدرک رسمی و شناخته شده داشته باشید؟ به احتمال زیاد بهترین گزینه برای شما شرکت دوره A-Level یا Foundation است.

ممکن است دانش‌آموزانی که قبل از اتمام مقطع دبیرستان حداقل 13 سال سابقه تحصیل دارند و نمرات خوب کسب کرده‌اند، ملزم به شرکت در دوره‌های پیش دانشگاهی در انگلستان نباشند. به این ترتیب اگر شما در کشور خود در یک مدرسه بین‌المللی طبق اصول آموزشی انگلستان تحصیل کرده‌اید، احتمالاً بعد

از اتمام مقطع دبیرستان مدرک A-Level یا مدرک International Baccalaureate (IB) دریافت کرده‌اید که هر دو مدرک در دانشگاه‌های انگلستان معتبر هستند.

با این حال، اگر هیچ یک از این مدارک را کسب نکرده باشید، به احتمال زیاد قبل از اینکه بتوانید در یک دوره دانشگاهی تحصیل کنید، بایستی در یک دوره Foundation (که مدت زمان آن معمولا یک سال تحصیلی است) شرکت کنید.

دوره A-Level یا Foundation دوره‌های پیش‌ دانشگاهی برای تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان هستند که دانش‌آموزان می‌توانند بعد از اتمام مقطع دبیرستان در آن‌ها شرکت کنند.

داشتن مدارک A-Level از شرایط تحصیل در اکثر دانشگاه‌های برتر انگلستان است. از طرف دیگر، ممکن است شرایط تحصیل در بعضی از دانشگاه‌ها آسان‌تر باشد و دانشجویان بین‌المللی بتوانند بدون داشتن مدرک A-Level یا مدرکی در همین سطح مانند مدرک دوره‌های بین‌المللی Foundation، در این دانشگاه‌ها تحصیل کنند. شرایط اخذ پذیرش از این دانشگاه‌ها معمولا آسان‌تر است و حتی ممکن است در برخی موارد افرادی را که دارای تجربه عملی و حرفه‌ای هستند برای شرکت در برخی از دوره‌های خود بپذیرند.

Separator

مقایسه دوره‌های A-Level و Foundation

Foundation A-Levels
مدت دوره 6-12 ماه 12-24 ماه
دروس دوره دروس اصلی و پایه براساس رشته شما 3-4 درس (طیف گسترده‌ای از دروس) برنامه درسی گسترده‌تر و جامع‌تر
نحوه ارزیابی امتحان کتبی و فعالیت کلاسی 100% براساس نمره امتحان AS Level و A2 Level
اعتبار دوره مورد تایید اکثر دانشگاه‌های انگلستان (شامل برخی از دروس دوره پزشکی) مورد تایید تمام دانشگاه‌های انگلستان – یکی از مدارک معتبر و شناخته شده در سراسر جهان
سطح زبان انگلیسی مورد نیاز 5.5 +IELTS (معمولا مدرک UKVI IELTS نیاز است) IELTS 5.5+
سن دانش‌آموز 16.5+ 16+
مکان کلاس در محوطه و خارج از محوطه موسسه فقط خارج از محوطه موسسه
هزینه دوره از £15000 به بالا (به طور میانگین) سالانه از £21000 به بالا (به طور میانگین)

Separator

دوره‌های A-Levels یا Foundation در کدام موسسات انگلستان ارائه می‌شوند؟

ممکن است این دوره‌ها به عنوان بخشی از "دوره پیوسته" به طور مستقیم توسط دانشگاه ارائه شوند. برخی از کالج‌ها و مدارس شبانه روزی نیز این دوره‌ها را ارائه می‌دهند.

متخصصان ما می‌توانند بهترین موسسات را متناسب با علاقه و شرایط شما پیدا کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!

Separator

برای اخذ پذیرش دانشگاه‌های انگلستان در سپتامبر 2021 اقدام کنید - پذیرش مرحله Clearing آغاز شد!

پیشنهاد پذیرش خود را برای تحصیل در انگلستان همین حالا دریافت کنید! اگر قصد دارید دوره آموزشی خود را در سپتامبر 2021 آغاز کنید و هنوز موفق به دریافت پیشنهادی نشده‌اید، توجه کنید که زمان کمی برای اخذ پذیرش باقی مانده است!

ما تضمین می‌کنیم که شما براساس سوابق تحصیلی خود پیشنهادی دریافت خواهید کرد.

همچنین بایستی به وضعیت ویزای خود نیز فکر کنید. برای تحصیل در یک کشور خارجی باید به تمام قوانین و شرایط اخذ ویزا دقت کنید. تیم متخصص UK Study آماده کمک به شما برای دریافت پیشنهاد پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان است.

مشاوران UK Study می‌توانند اطلاعات دقیق درباره شرایط اخذ ویزا مانند میزان تمکن مالی و دیگر موارد را در اختیار شما قرار دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!

ما در راستای پیدا کردن دانشگاه مناسب و اخذ ویزای دانشجویی آماده کمک به شما عزیزان هستیم.

Separator

فرم Pre-Application

لطفاً تمام بخش‌های فرم زیر را با دقت پر کنید تا درخواست شما در اسرع وقت مورد بررسی قرار بگیرد. پر کردن بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده‌اند، الزامی است.

This enquiry form is protected by Google reCAPTCHA, Privacy Policy and Terms of Service apply.